logo Novoměstská radnice facebook
logo Novoměstská radnice facebook

Program

Zveme vás na kurzy etnického vaření pro děti ve věku cca 5 – 11 let a jejich dospělý doprovod. Přijďte zjistit, co se vaří na podzim, v zimě, na jaře i v létě, v Gruzii, Vietnamu, Sýrii, Ukrajině, Mongolsku a dalších zemích. První kurz se koná 29. listopadu a další budou následovat v příštím roce.

Co vás čeká?

Vaření etnických jídel jako společná aktivita a zábava pro děti a dospělé. Tvorba vlastní kuchařky a následný společný nedělní oběd.

Termín prvního kurzu:

30. 11. 2014 od 10.30 – 13.30 hodin v Žulovém baru Novoměstské radnice zjistíte, co se vaří v Mongolsku.

Cena:


Upravená cena 390 Kč zahrnuje dítě a dospělý doprovod, oběd, nealkoholické nápoje během vaření, materiály na kuchařku.

Maximální kapacita jednoho kurzu je 15 – 20 dětí i dospělých.

Celý projekt sledujte na:

www.facebook.com/MostyInBaze .
www.inbaze.cz .

Přihlášky posílejte do 24.11.2014 na kontakt:

Lucie Machová
machova@inbaze.cz

Kurzy etnického vaření pořádá o.s. InBáze ve spolupráci s Novoměstskou radnicí, p. o., za podpory Městské části Praha 2 a Fondu pro nestátní neziskové organizace.

Podpořeno grantem z Islandu, Lichtenštejnska a Norska v rámci EHP fondů. www.fondnno.cz a www.eeagrants.cz .

InBáze

Komunitní centrum InBáze vzniklo v roce 2006 s cílem vytvořit otevřený a bezpečný prostor pro migranty, kteří přicházejí do České republiky hledat nový domov. V rámci pražského komunitního centra InBáze vznikl jedinečný model integračního projektu spojující jak aktivity komunitního charakteru tak i poradenství a asistenční služby.

Za osm let své existence InBáze nabízí své služby v Praze na Vinohradech (ulice Legerova 357/50), dále na třech pobočkách Oddělení pobytu pro cizince MVČR, na pobočce partnerské organizace Integračního centra Praha v Modřanech, v tržnici Sapa a ve výtvarném Ateliéru InBáze na Belgické ulici.

Posláním InBáze je pomáhat migrantům a jejich rodinám v životě v České republice. Vytváříme bezpečný a otevřený prostor k vzájemnému poznávání a porozumění mezi českými občany a lidmi jiných národností a kultur.





nahoru


logo Novoměstská radnice