logo Novoměstská radnice facebook
logo Novoměstská radnice facebook

Program

Na pražském vánočním koncertě ve Velkém sále Novoměstské radnice Petra Nekorance doprovodí klavírista Hennig Ruhe, šéf Operního studia Bavorské státní opery.

Tenorista Petr Nekoranec je jednou z nejvýraznějších postav nastupující pěvecké generace v České republice. Od září 2014 je členem Bavorské státní opery v Mnichově a jejího operního studia, kde vytvořil řadu rolí včetně titulní role v Rossiniho opeře Hrabě Ory.

Laureát prestižních evropských soutěží, třiadvacetiletý tenorista Petr Nekoranec, nabídne vánoční podvečer italských, francouzských a českých árií. Z řady jeho soutěžních úspěchů jmenujme ty nejnovější: v srpnu 2015 se Petr probojoval do semifinále významné Mezinárodní pěvecké soutěže královny Sonji v Oslu. V červenci 2014 se stal ve Vídni vítězem 1. ročníku Mezinárodní pěvecké soutěže nesoucí jméno slavné bulharsko-rakouské sopranistky Ljuby Welitsch a v září 2014 obsadil druhé místo v jedné z nejnáročnějších světových pěveckých soutěží, Concours International de Chant ve francouzském městě Toulouse.

Začátek koncertu:

17:00 h

Vstupné:

250 Kč

Vstupenky na www.eventim.cz .

Bližší informace:


www.nachtigallartists.cz/projekty .
www.petrnekoranec.com .
www.staatsoper.de .

nahoru


logo Novoměstská radnice