logo Novoměstská radnice facebook
logo Novoměstská radnice facebook

Program

Novoměstská radnice připravila bezplatný pravidelný program pro rodiny s dětmi Setkávání rodičů s psycholožkou. Na společném setkání se maminky a tatínkové budou moci volně ptát zkušených psycholožek na své trable ve výchově dětí. Lektorka nejprve pohovoří obecně k tématu a poté bude prostor pro otázky a sdílení zkušeností mezi rodiči. Setkání střídavě povedou dvě zkušené psycholožky Anna Stodolová a Jarmila Čierná.

Kdy: Setkání bude probíhat vždy od 9:00 do 11:30 hod
Kde: Žulový bar, Novoměstská radnice

Další setkání proběhne v pondělí 9. 5. od 9:00 a tématem budou "Sourozenecké vztahy".

 VSTUP ZDARMA

 

Další termíny a témata setkání:

Úterý 24. 5. 2016 "Problémy s jídlem u dětí a dospívajících“

Na setkání může volně přicházet každý, kdo má zájem.
Témata budou reagovat na nejčastější problémy ve výchově dětí a v rodinném prostředí obecně a také se budou odvíjet od přání rodičů a toho s čím se aktuálně potýkají.

Jak to bude probíhat?

Setkávání se budou konat každých 14 dní v dopolední hodinách od 9:00 hod do 11:30 hod v žulovém baru v 1. patře Novoměstské radnice.
Zajištěno bude hlídání dětí za symbolický poplatek 50Kč.

Prosíme zájemce, aby nahlásili svoji účast a případně vznesly dotazy na email: kotmelova@nrpraha.cz .

Kdo setkání povede?

Jarmila Čierná
PhDr. Jarmila Čierná, psycholožka, supervizorka, lektorka. Studium psychologie absolvovala v r. 1974. Pak se profesně věnovala rodinným vztahům, výchově dětí problémům s výchovou, krizovým situacím v životě lidí a tomu, jak je zvládat, agresivnímu jednání.
Při setkáních s rodiči ji zajímají témata rodinného soužití, mezigeneračních vztahů, rodičovských rolí a potřeb rodičů, vývoje dětí a jejich potřeb, jejich vztahů.
Je vdaná, má 2 dospělé děti a 6 vnoučat.

Anna Stodolová
PhDr. Anna Stodolová vystudovala psychologii na FF UK v Praze. Od roku 1996 pracuje v SOS centru Diakonie, kde se věnuje krizové intervenci, psychoterapii a poradenství. Je zde zapojena do projektu Násilí ve vztazích, kde nabízí terapii původcům agrese ve vztazích. Pracuje také v soukromé praxi v Modřanech. V rámci terapie pracuje individuálně s dospělými a adolescenty. Nabízí také párovou terapii. Lektoruje kurzy krizové intervence a kurzy práce s agresí ve vztazích. Od roku 2008 připravuje besedy pro rodiče, kde se věnuje tématům výchovy a partnerských vztahů.
Ve volném čase se věnuje sportu a hudbě. Je vdaná a má 5 dětí.

Kontakt:

Bedřiška Kotmelová, Novoměstská radnice, tel. 607 627 307, kotmelova@nrpraha.cz

nahoru


logo Novoměstská radnice