logo Novoměstská radnice facebook
logo Novoměstská radnice facebook

Program

Festival delikátních chutí byl odložen z 21. 3. 2020 na pozdější termín, o kterém Vás budeme brzy informovat.

 

----------------------------------------------------------------

 

V sobotu 21. 3. 2020 znovu zaplní Novoměstskou radnici a její okolí tradiční i netradiční pokrmy z různých koutů světa. Festival delikátních chutí vstupuje už do své šesté sezony a v duchu očekávání jara bude čerstvě a svěže laděný. Přijďte po zimě dočerpat energii, pochutnat si a při troše štěstí užít i první příjemné chvilky pod širým nebem v nové sezóně.

Ředitel Novoměstské radnice Albert Kubišta k festivalu říká: “Příchod jara je na Novoměstské radnici už tradičně spojen nejen se znovuotevřením věže, ale i s Festivalem delikátních chutí. Kombinace pestré nabídky mezinárodních jídel a nádherných historických prostor dělají z festivalu oblíbenou a očekávanou událost sezóny a to nás těší.”

Festival bude jako vždy probíhat na nádvoří i v historických interiérech Novoměstské radnice a v přilehlé části parku na Karlově náměstí. Můžete se těšit na bezmála tři desítky nadšených kulinářů z různých zemí. Pojďme společně procestovat svět, pas můžete pro tentokrát nechat doma!

Konkrétnější nabídku přiblíží produkční festivalu Jitka Palusková: „Návštěvníci budou mít možnost ochutnat a v mnoha případech i přímo na místě vidět přípravu specialit tibetské kuchyně, jídel z Karibiku, tradičních britských fish & chips, amerického smoky BBQ, pokrmů z Ugandy, havajského poke, belgických hranolek, čínských dim sum knedlíčků, španělských churros, ale taky českých vdolků nebo bramborových placek z pece a řady dalších… zapijeme to čerstvými limonádami, výběrovou kávou, svěžím vínem nebo řemeslným pivním speciálem a nová sezóna budiž náležitě zahájena!“

 

VSTUP ZDARMA

KDY: 21. 3. 2020, 10:00 – 18:00 hod.

KDE: Novoměstská radnice, Karlovo náměstí 1/23, 120 00 Praha 2

 

Chcete vědět víc? Přidejte se k události na facebooku a nic vám neunikne. Sdílejte ji a pozvěte své přátele!

 

KONTAKTY:

Produkce – Jitka Palusková, email: paluskova@nrpraha.cz

Technické zázemí – Václav Beznoska, email: beznoska@nrpraha.cz

 

Festival delikátních chutí pořádá Novoměstská radnice, příspěvková organizace MČ Prahy 2. 

nahoru


logo Novoměstská radnice