logo Novoměstská radnice facebook
logo Novoměstská radnice facebook

Program

Advent na Novoměstské radnici bude znovu místem pro radost, vánoční nákupy a odpočinek v samém srdci Nového města pražského.

Novoměstská radnice se opět stane příjemným místem pro strávení adventního času ve společnosti svých blízkých, přátel a rodiny. Osmým rokem se otevírá Novoměstský advent v sobotu a neděli 11. a 12. prosince 2021, oba dny od 10:00 do 19:00 hodin, v prostorách, které budou naplněny nabídkou nejen adventního zboží, ale i řemeslných výrobků, pochutin, hraček, tvořivých dílen, které probudí vaši fantazii a ověří vaši zručnost. Součástí programu budou divadelní představení, vystoupení pěveckých sborů a závěr bude znovu patřit osobnosti Petra Šušora a jeho bubnové show, které se můžete aktivně účastnit a stát se její součástí.

Adventní trh na Novoměstské radnici se stal po letech již tradičním místem setkávání, již po osmé si u nás užijete klidnou předvánoční atmosféru.

Ve vnitřních prostorách naleznete modelové kolejiště, kde bude znázorněna nejen železniční část, ale i krajina a silniční doprava, včetně modelů a dalších prvků. Spolu s ním budete moc navštívit řadu prodejců s nabídkou hotových i dalších modelů a hraček. Další z našich partnerů Design mode nabídne nepřebernou škálu originálů od českých designerů a výtvarníků. Pro vaše pobavení se můžete těšit na vystoupení Divadla Dokola a souboru Lokvar. Novoměstská radnice se již tradičně stává místem pro příjemné strávení adventního času pro pozvednutí vaší nálady a vánoční atmosféry ve vašem srdci.

 

Kdy: sobota a neděle 11. –12. 12. 2021

Otevřeno: 10:00–19:00 hod

Kde: Novoměstská radnice, Karlovo nám 1/23, Praha 2

 VSTUP ZDARMA

 

Kontakt:

Produkce :  Václav Beznoska, tel:  725 537 024,  beznoska@nrpraha.cz

 

Partneři akce: Městská část Praha 2, SDV Model, Design Mode

nahoru


logo Novoměstská radnice