logo Novoměstská radnice facebook
logo Novoměstská radnice facebook

Program

S lítostí oznamujeme, že v souvislosti s aktuálním vládním nařízením  je "Adventní zastavení", které se mělo na Novoměstské radici konat 12. prosince 2021, zrušeno.

V souvislosti s aktuálním vládním nařízením je "Adventní zastavení" 12. 12. 2021 zrušeno. | NR Praha

Vláda rozhodla o vyhlášení nouzového stavu na 30 dnů, omezí hromadné akce, provoz restaurací či konzumaci alkoholu na veřejnosti | Vláda ČR (vlada.cz) 

__________________________________________

 

Tradiční „Novoměstský advent“ ani letos nebude.

Na místo toho vás vřele zveme na „Adventní zastavení“ na Novoměstské radnici, které nabídne klidné a přátelské okamžiky v samém srdci Nového města pražského.

Dovolte nám oznámit, že jsme se vzhledem k pandemické situaci rozhodli Novoměstský advent ani v roce 2021 nepořádat, omlouváme se všem, kteří se těšili. Původně byl plánován v termínu 11.-12. prosince 2021, o čemž jsme vás informovali. Celou věc jsme důkladně uvážili a přesto, že je tato dvoudenní akce naší srdeční záležitostí, je pro nás zdraví a bezpečnost našich zaměstnanců, partnerů i návštěvníků na prvním místě. Formát akce v tradičním pojetí by nám neumožnil dobrý pocit z odvedené práce a společných dnů, proto si počkáme na čas, kdy si vše budeme moci užít plnými doušky.

Protože si ale myslíme, že v nelehkých časech všichni potřebujeme šanci zastavit se, trochu spočinout, nabrat dech i síly, abychom se s jasnější hlavou a klidnějším srdcem mohli pustit znovu za svými sny a vizemi, uspořádáme 12. prosince od 10 do 19 hodin „Adventní zastavení“ na Novoměstské radnici, resp. v jejím zázemí a přilehlé části parku na Karlově náměstí. Jedná se tedy veskrze o venkovní akci.  

V nabídce najdete zejména kvalitní víno, kávu, svařák, pochutiny, rakouské delikatesy, street food pro zahřání, ale také drobné dárečky aj.

„Novoměstská radnice se stala po letech již tradičním místem setkávání a my bychom i přes nesnadné okolnosti pandemie chtěli být i letos místem, kde je možnost příjemně se zastavit. Sám, s rodinou, jen tak, na procházce, po cestě na rodinný oběd, nebo na mši… jakkoli. Snažíme se o to, aby letošní adventní čas byl s námi na Novoměstské radnici v jiném a bezpečnějším formátu venkovní akce, ale stále chvílí poklidu, rozvahy i nezměrné mezilidské energie.“, takto charakterizuje Novoměstské zastavení ředitel Novoměstské radnice Albert Kubišta.

Žijeme ve zcela turbulentní době a vše se vyvíjí ve velmi krátkém čase, takže nás sledujte na webových stránkách, i na sociálních sítích, protože my s laděním akce ještě určitě nekončíme.

www.nrpraha.cz

www.facebook.com/nrpraha 

Třetí adventní neděle je též posledním dnem, kdy je možné vystoupit na ochoz vyhlídkové věže Novoměstské radnice a užít si překrásný pohled na naší stověžatou matičku Prahu. Věž je otevřena od 10 do 18 hodin a od 13. 12. bude z bezpečnostních důvodů na zimu uzavřena.

http://www.nrpraha.cz/vez/ 

 

Adventní zastavení

Kdy: 12. 12. 2021 od 10:00–19:00 hod

Kde: Novoměstská radnice, Karlovo nám 1/23, Praha 2

Vstup zdarma

 

Kontakt / produkce:

Václav Beznoska, tel: 725 537 024,  vaclav.beznoska@nrpraha.cz

Zuzana Menhartová, tel: 775 155 830  zuzana.menhartova@nrpraha.cz

 

Partneři akce: Městská část Praha 2

Mediální partner akce: Místní kultura

nahoru


logo Novoměstská radnice