logo Novoměstská radnice facebook
logo Novoměstská radnice facebook

Program

Velký sál Novoměstské radnice

Začátek koncertu: 20:00 hodin

 

Účinkují
Vilém Veverka hoboj
Ultimate W Band  

CHRISTMAS NO LIMITS II představuje volné pokračování koncertní série NO LIMITS (Pražská křižovatka 2021), na kterém hobojista Vilém Veverka - přední český umělec mezinárodního renomé - nabídne se svou kapelou Ultimate W Band výběr z letošního vánočního alba i skladby na pomezí klasiky, fusion a jazzu.
"Vánoční koncert i nové album jako takové je pak především poděkováním našemu publiku. Vracíme posluchačům to, co vzniká právě díky jejich faktické spoluúčasti - bez nich by živé umění prostě jinak nebylo", dodává hlavní protagonista večera. 
Vilém Veverka, jehož doménu tvoří nejen originální instrumentální performance, nabízí posluchačům hudbu v jedinečném, mimořádně atraktivním formátu a ukazuje, že hudba - umění jako celek - je přístupná všem generacím.

Vstupné: 390 Kč / 490 Kč / 590 Kč / 690 Kč / 890 Kč

Vstupenky v distribuci na prodejních místech Ticketportal anebo je můžete zakoupit online přímo na ticketportal.cz a ihned vytisknout - HOMEtickets!!

 

https://www.ticketportal.cz/event/VILEM-VEVERKA-CHRISTMAS-NO-LIMITS-II 

Další info:
Sleva 10%: pro studenty, pro seniory ve věku 60 let a výše, pro držitele průkazu ZTP a ZTP/P (cena po slevě je uvedena v názvu slevy, slevu žádejte na prodejních místech Ticketportal nebo zvolte online v nákupním košíku, nárok na slevu je třeba u vstupu prokázat příslušným průkazem či obecně uznávaným dokumentem opatřeným fotografií) / bezbariérový přístup NE, přístup po schodišti / zvláštní sekce pro vozíčkáře ANO, pro ostatní držitele průkazu ZTP/P NE

 

www.vilemveverka.cz

www.facebook.com/VeverkaVilem 

nahoru


logo Novoměstská radnice