logo Novoměstská radnice facebook
logo Novoměstská radnice facebook

Program

Velký sál Novoměstské radnice

Začátek koncertu ve 20 hod

 

EKSTASE
Alžběta Poláčková - soprán
Kateřina Englichová - harfa
Vilém Veverka - hoboj 

Jedním z principů uvažování hobojisty Viléma Veverky je filozofie posouvání faktických možností hudby, stejně tak nalézání nových hudebních spojení. Oba principy zcela naplňuje nejnovější projekt EKSTASE, na kterém se také zcela zásadně podílejí možná dvě největší hvězdy současné české scény, sopranistka Alžběta Poláčková a harfistka Kateřina Englichová.
Koncert EKSTASE, podle stejnojmenné písně Almy Mahler, snese poetizující přívlastek "valentýnská hudební variace" svého druhu. Veverka na rok 2023 ohlásil typ tzv. "Nového koncertu", který se ve své formě přiblíží - jevištně - divadelnímu představení. Unikátní artový záměr si klade za jeden z cílů další "obhajobu" faktické potřeby živého umění jako celku a to nejen ve smyslu nalezení ideálního tvaru, v tomto případě koncertu.
Hvězdně obsazené seskupení nabídne publiku koncertní performanci, která je zcela originální co do obsahu i námětu. Nové ztvárnění hudby Almy Mahler, Gabriela Fauré, Georga Gershwina či Leonarda Bernsteina a celková koncepce je leitmotivem s výraznou rezonancí budoucnosti jevištního umění.  

Vstupné: 390 Kč / 490 Kč / 590 Kč / 690 Kč / 890 Kč


Sleva 10%: pro studenty, pro seniory ve věku 60 let a výše, pro držitele průkazu ZTP a ZTP/P 

https://www.ticketportal.cz/event/EKSTASE-Polackova-Englichova-Veverka

Vstupenky v distribuci na prodejních místech Ticketportal anebo je můžetezakoupit online přímo na ticketportal.cz a ihned vytisknout - HOMEtickets!!

 

.

nahoru


logo Novoměstská radnice