logo Novoměstská radnice facebook
logo Novoměstská radnice facebook

Program

Do radostných a „krásných“ časů na přelomu 19. a 20. století zavede své návštěvníky další ročník veletrhu starožitností Antique. Toto fascinují období, kterému dnes říkáme Belle époque, bylo charakteristické technickým pokrokem, ekonomickým rozkvětem a bohatým kulturním životem, který se poprvé otevřel všem vrstvám společnosti. Umění v té době doslova vtrhlo do všedního života a technický pokrok se současně výrazně promítnul do jednotlivých oblastí umělecké tvorby.

I když bude mít listopadový Antiqe své silné téma, na své si přijdou milovníci všech starožitností. Chybět nebudou šperky, starožitné bytové doplňky, obrazy ani starožitné zbraně. Veletrh tak bude nejen příležitostí prohlédnout si zajímavé a hodnotné umělecké předměty, ale také šancí rozšířit své sbírky, nebo si jen udělat radost koupí vánočního dárku.

Veletrh se otevře návštěvníkům ve čtvrtek 20. listopadu v 10 hodin a potrvá až do nedělního odpoledne. Hostit jej bude tradičně Novoměstská radnice v Praze. Stejně jako v minulých ročnících budou moci v jeho průběhu návštěvníci využít poradnu na stánku Asociace starožitníků. Zde také získají informace o dvouletém rekvalifikačním studiu na Rudolfinské akademii určeném budoucím starožitníkům a všem zájemcům o vzdělání v oblasti umění.

OTEVŘENO:

čtvrtek - sobota 20. - 22. listopadu 10 - 19 hod
neděle 23. listopadu 10 - 17 hod

VSTUPNÉ:

základní vstupné je 100,- Kč, pro studenty a důchodce 80,- Kč.


Více informací na www.asociace.com .

nahoru


logo Novoměstská radnice