logo Novoměstská radnice facebook
logo Novoměstská radnice facebook

Program

Brány veletrhu se otevřou na konci dubna – od čtvrtka 23. 4. do neděle 26. 4. na Novoměstské radnici v Praze. Starožitníci pro něj tentokrát zvolili téma „Se starožitnostmi kolem světa“. Návštěvníci se tak mohou těšit vedle obvyklé plejády starožitností i na předměty, které jsou inspirované voňavými dálkami.

Sběratelům a zájemcům o starožitnosti chtějí odborníci z Asociace starožitníků ČR zprostředkovat více informací o možnostech obchodu se starožitnostmi napříč státy, legislativních podmínkách v různých částech světa a aktuálních trendech.
Veletrh Antique se otevře návštěvníkům ve čtvrtek 23. dubna v 10 hodin a potrvá až do nedělního odpoledne. Hostit ho bude tradičně Novoměstská radnice v Praze. Stejně jako v minulých ročnících budou moci v jeho průběhu návštěvníci využít bezplatnou poradnu na stánku Asociace starožitníků, kde získají i informace o studiu na Rudolfinské akademii.


OTEVŘENO:

35. veletrh starožitností se koná od čtvrtka do soboty 23. - 25. dubna v době od 10 do 19 hodin, v neděli 26. dubna od 10 do 17 hod

VSTUPNÉ:

základní vstupné je 100,- Kč, pro studenty a důchodce 80,- Kč.


Více informací na www.asociace.com .

nahoru


logo Novoměstská radnice