logo Novoměstská radnice facebook
logo Novoměstská radnice facebook

Program

Už čtvrtý ročník whisky festivalu, který vám opět nabídne možnost degustace až 200 druhů whisky, bourbonů a koktejlů z tohoto nápoje. Letos bude hostem JohnMcCheyne, brand ambassador The Scotch Malt Whisky Society, který bude mít  pro znalce dva exkluzivní masterclass. 

Otevírací doba a vstupné:

pátek 4. 11.:

16.00 -23.00  / vstupné 450 Kč

sobota 5. 11.:

13.00-17.00 / vstupné 390 Kč

18.00-23.00 / vstupné 420 Kč

 

Vstupenky na akci jsou již nyní k dostání v síti Ticketstream - www.ticketstream.cz a www.ticketportal.cz

 

V ceně vstupenky je vlastní originální sklenka na whisky Glencairn a festivalová brožurka na psaní degustačních poznámek, omezeně degustace zdarma. Ochutnávky whisky budou na místě ke koupi za festivalovou měnu a její násobky Dram (1 Dram – 30,-Kč).

Doplňkové masterclasses jsou k prodeji na webu festivalu www.whiskylifeprague.cz

Masterclass je řízená ochutnávka 4 -5 druhů whisky pod vedením ambasadora na danou značku, jejich kapacita je omezená pro maximálně 25 osob, proto neváhejte s jejich rezervací.

Vstup od 18 ti let!

 

Kde jinde si můžete zakoupit ochutnávku širokého výběru whisky za minimální ceny?

Jako už každoročně zde budou nejvýznamnějšími distributory v České republice otevřeny a nabídnuty k ochutnávce whisky lahve, které se sem ještě ani nedováží a to vše  za minimální degustační ceny - násobky 30,-Kč. Více o vystavovatelích na festivalovém webu.

Jako vždy Vás bude provázet festivalem klavírní hudba, své skvělé improvizace Vám předvede finalista soutěže Pianista roku Jan Horák a skotské dudy. Dále budete moci ochutnat uzeniny z Maso Krásno,  skvělé pastrami a empanadas Vám připraví kuchaři z pražského Beef Baru, produkty Mattoni, neodmyslitelné doutníky , cigára a pivo z domácího Pivovaru U Dobřenských. V neposlední řadě skvělé ručně vyráběné pralinky a irská káva společnosti E-pralinkárna.

 

nahoru


logo Novoměstská radnice