logo Novoměstská radnice facebook
logo Novoměstská radnice facebook

Program

V letošním roce se již popáté uskuteční setkání s irskou tradiční hudbou a tancem v historickém Velkém sále Novoměstské radnice, tzv. Irský večer.

 

Konání akce:

středa 22. srpna od  19:30 hod Irský večer, který se konal na Novoměstské radnici v uplynulých čtyřech letech,  je doprovodná akce Bernard’s Summer School 2018, mezinárodní letní školy zaměřené na irskou kulturu, která v ČR letos probíhá už po osmnácté. O hudební zážitek se postará hudební těleso složené z lektorů letní školy a muzikantů české kapely Rookery.

V rámci tanečního programu, který včetně výuky povedou taneční lektoři letní školy, letmo nahlédnete pod pokličku irské tradiční taneční kultury. Návštěvníci budou moci vychutnat nejen melodičnost a podmanivost irské tradiční hudby, ale i aktivně se zapojit do tance. Prostřednictvím tanců, které jsou živým dědictvím irské tradiční kultury, návštěvník navštíví různé oblasti Irska.

Vstupné: 250 Kč

Rezervace vstupenek na: vaclavbernard@seznam.cz , platba na místě před konáním akce. Bližší informace na: www.bernards.cz

nahoru


logo Novoměstská radnice