logo Novoměstská radnice facebook
logo Novoměstská radnice facebook

Program

Netradiční výstava fotografií, za kterou stojí mladí umělci z oboru Multimédia v ekonomické praxi, VŠE v Praze. K vidění budou krajinářské, cestovatelské a architektonické motivy. Zažijte netradiční pojetí výstavy a rozšiřte si kulturní obzory. Po celou dobu výstavy budou přítomni i autoři, se kterými si můžete povídat o jejich tvorbě. Intenzivní zážitek doplněný výhledem na Prahu byste si rozhodně neměli nechat ujít.

http://nevystava.cz/

Přidejte se k události na Facebooku: https://www.facebook.com/events/893555894185273/

 

Otevřeno:

Galerie ve Věži: sobota a neděle 10 - 18 hod

mezi 12. - 13. hod 30 minut polední pauza

Vstupné:

v souvislosti se vstupem na věž

plné 60 Kč

snížené 40 Kč

rodinné 130 Kč

Po celou dobu výstavy budou přítomni i autoři, se kterými si můžete povídat o jejich tvorbě.

Následující řádky vám autory a jejich tvorbu představí.

Ondřej Hromádko

Ondra je především velký perfekcionista. Tato vlastnost společně s láskou k minimalistickým a abstraktním řešením zapříčinily, že se našel právě v architektonické a interiérové fotografii. Jako jeden z pěti výherců Canon Symetry se účastnil fotografování architektury v španělském Bilbau a o těchto vánocích stál za online částí charitativní kampaně slanedeti.cz realizované ve spolupráci s představiteli pohádky Anděl Páně 2. Cesta k fotce pro něj nebyla úplně přímočará a než se naplno postavil za fotoaparát osvojil si trochu z motion grafiky, webu i videa, čehož využívá dodnes.

https://www.instagram.com/ohphoto.cz/

Tomáš Havel

Tomáš je cestovatel a fotograf se zaměřením na krajinu a reklamní fotografii. Vyrostl na Vysočině a přírodu má v srdci. Od malička cestoval a dokumentoval své zážitky, až záliba přerostla ve vášeň a dokonce v profesi. Krajinářské fotografie od Tomáše jsou přirozené a osobité, uchvátily přes sto tisíc fanoušků na Instagramu a dovedly jej ke spolupráci s velkými firmami jako Reebok, NewBalance Canon či O2 Czech Republic. Na sociálních sítích působí také jako influencer. Jeho tvorba se objevila v mnoha časopisech a publikacích, ve spolupráci s vydavatelstvím Zoner Press přispěl do několika knih.

https://www.instagram.com/tomashavel/

Jan Volejníček

Honza se fotografování začal věnovat ve svých 13 letech, kdy na fotoaparát značky Lumix započal fotografovat své výlety, oslavy kamarádů a další aktivity ze svého života. Fotografie se z pokřivených vertikál začaly urovnávat na precizně kompozičně zarovnané snímky a Honza se začal fotografii věnovat více, až se ze samotného koníčku vyprofilovala práce, která jej naplňuje a baví. Je příliš skromný (líný) a tak nikdy nezískal žádnou cenu, či národní vyznamenání, protože se do soutěží nepřihlásil. Sám svoji tvorbu popisuje jako zaznamenávání reality kolem sebe či zaznamenávání situací, které se znovu neopakují. Oblíbil si žánry reportáže/dokumentu a občasně si odskočí k portrétu, popřípadě produktu.

https://www.instagram.com/volejda/

nahoru


logo Novoměstská radnice