logo Novoměstská radnice facebook
logo Novoměstská radnice facebook

Program

Vítání tibetského Nového roku zemského Kance na Novoměstské radnici.

Již po čtrnácté se setkají v centru Prahy příznivci kulturního a duchovního odkazu Tibetu na jednodenním multikulturním festivalu, aby společně oslavili Losar – tibetský Nový rok. Podle tibetského kalendáře má nastupující rok číslovku 2146 a z hlediska východní astrologie je ve znamení zemského Kance.

Jednodenní kulturní festival s pestrou hudební nabídkou. Na programu jsou tematické filmové projekce, speciality tibetské kuchyně, obchůdky, výtvarné dílny pro děti, dětský koutek s programem, přednášky a workshopy tibetského buddhismu (meditace, jantrajóga, Tanec vadžry, radostné tance Khaita atd). Návštěvníci si mohou vychutnat koncert mongolské tradiční hudby v podání skupiny Dundžingarav, zpívající mísy a vystoupení performerského sdružení Zóna a DJ Yukimura. Nebude chybět kontaktní žonglování a světelná show. Program zakončíme s legendárním Dj Ati.  Přijďte si užít pohodovou festivalovou atmosféru, seznámit se s jedinečným kulturním a duchovním odkazem Tibetu.

Oslava začíná ve 14:00 a je vhodná pro širokou veřejnost všech věkových kategorií, včetně rodin s dětmi. Půjde o benefiční akci, prostředky vybrané na akci budou použity na adopci tibetských dětí prostřednictvím humanitární organizace A.S.I.A. Onlus.

VSTUPNÉ: Místo vstupného se vybírá příspěvek 200 Kč na adopci na tibetských dětí.

 

Pořádají:

Novoměstská radnice

Mediální partner Rádio 1

 

Více na www.losar.cz

Facebook: https://www.facebook.com/pages/Losar-na-Novoměstské-radnici-v-Praze/316042271751986?fref=ts

nahoru


logo Novoměstská radnice