logo Novoměstská radnice facebook
logo Novoměstská radnice facebook

Program

Novoměstská radnice a nakladatelství Argo vás srdečně zvou na tiskovou konferenci se světoznámým autorem proslulé literární postavy symbologa Roberta Langdona, který poprvé zavítal do Prahy, města, které je mýty a legendami opředeno více než kterýkoli z jeho románů. Právě tajemná zákoutí Prahy a její pověsti přijel zkoumat Dan Brown, spisovatel, který se do povědomí milionů lidí zapsal svými thrillery, v nichž kombinuje do svěžího literárního koktejlu problematiku vědy, víry a umění.

Dan Brown, autor světového bestselleru Da Vinciho kód, přijíždí do Prahy představit svůj nejnovější román Inferno, kterého se jenom v České republice prodalo již 100 tisíc výtisků.

Na tiskové konferenci ve Velkém sále Novoměstské radnice bude přítomen také Lukáš Hejlík, představitel Roberta Langdona v pořadu LiStOVáNí, který proběhne taktéž 15. 1. na Nové scéně Národního divadla /od 20 hod/. Zúčastní se ho také Dan Brown. LiStOVáNí pak s Infernem objedou 31 měst celé České republiky (více o programu na www.listovani.cz ).

Pouze pro média.

V případě zájmu se akreditujte na adrese richard.klicnik@argo.cz

nahoru


logo Novoměstská radnice