logo Novoměstská radnice facebook
logo Novoměstská radnice facebook

Program

Během víkendu 24. a 25. května 2014 nabídne Praha všem milovníkům krásy unikátní příležitost navštívit vůbec první obchodní dům s vintage módou na světě.

Prodejní výstava nazvaná Prague Vintage Fair představí originální oděvy a doplňky z období dvacátých až osmdesátých let minulého století, které prokazatelně přežily svou dobu a tuto svou vlastnost mohou přenést i na své nové majitele. Motto akce Be Fair and Dress Up! poukazuje na skutečnost, že koupí vintage nejen investujeme do kvality a historické hodnoty, ale také prokazujeme respekt k životnímu prostředí a lidské práci.
Bránu do stroje času naleznete na samém konci Vodičkovy ulice na Karlově náměstí v budově Novoměstské radnice, jejíž architektonická rozmanitost dokonale reflektuje důmyslné kombinování stylů a historických epoch, který k vintage módě neodmyslitelně patří.

***********************************************************************

During the weekend of 24th and 25th May 2014, Prague will present all beauty lovers with a unique opportunity to visit the very first vintage fashion department store in the world.

At Prague Vintage Fair visitors will find a display of original vintage clothes and accessories from the period of 20s to 80s. It is clear that these pieces have outlived their own time and there are good reasons to believe that this quality of theirs can also be passed onto their new owners. The motto of the project Be Fair and Dress Up! implies that by purchasing vintage, we not only invest our time and money into quality and historical value, but we also pay respect to the natural environment and human labour.
The time machine gate is to be found at the very end of Vodickova Street in the historical building of the New Town Hall, whose architectonic diversity reflects the ingenious mixing of styles and periods, typical of wearing vintage.

*************************************************************************

Nechme se vtáhnout do stroje času, jehož brána se otevře na Karlově náměstí na pouhé dva květnové dny. Vystoupejme z gotických základů až k barokním a modernistickým výšinám do ráje vintage módy!

PROGRAM

Zde jen krátce o tom, co nás na výstavě Prague Vintage Fair čeká:

SÁL DÁMSKÝCH A PÁNSKÝCH ODĚVŮ A DOPLŇKŮ
V sále vyzdobeném malbami ze 16. století spatříme to nejlepší z vintage módy za příznivou cenu.

KLENOTNICE
Pod klenutými stropy skloníme hlavu k třpytivým pokladům, jež potěší oko každé dámy.

VINTAGE MATCH
Když už nás historie omrzí, zavítáme do oddělení, kde současní čeští a slovenští výrobci dokáží, že s duchem vintage umí držet krok.

RETRO BAR
V modernistickém žulovém Baru se občerstvíme makrónkami, dortem, kávou a šampaňským.
V případě potřeby zde zakoupíme originální vintage doplňky do domácnosti.

KAŠNA
Pod širým nebem se na nádvoří oddáme libým melodiím. Odjet odtud můžeme na stylovém kole, miminko odvézt v pohodlnějším a houpavějším vintage kočárku.

OTVÍRACÍ DOBA


Vintage

So a Ne 11-18

Vintage Match & Retro Bar

So 10,30 - 22

Ne 10,30 - 19

VSTUPNÉ

Předprodej vstupenek
Předprodej přes smsticket.cz
Předprodej na prodejních místech od 15. 4. 2014:
Pokladna Neviditelné výstavy na Novoměstské radnici, Karlovo náměstí
Pokladna kina Lucerna, Vodičkova ulice
Ceny vstupenek

JEDNODENNÍ VSTUPNÉ
Sobota: předprodej 130 Kč, na místě 200 Kč.
Neděle: předprodej 120 Kč, na místě 180 Kč.

GOLD VSTUPENKA (dvoudenní vstupné a množství výhod - viz níže): 550 Kč
VIP vchod, místo k sezení během přehlídek, sklenka jakostního vína z vinařství Šebesta, PVF Macarons, nákupní taška PVF 14 Lux, Vintage in Prague Map.
Přednostní vstup v neděli již od 10:00 (znamená přednostní možnost nákupu nové kolekce Moniky Drápalové)
PRODEJ GOLD VSTUPENEK JE LIMITOVÁN MNOŽSTVÍM - VSTUPENEK JE K DISPOZICI POUZE 100 KUSŮ!

Prague Vintage Fair se bude konat pod záštitou starostky Prahy 2, Mgr. Jany Černochové a za finančního přispění MČ Praha 2.


Více na:

www.praguevintagefair.cz , www.praguevintagefair.com .
FACEBOOK.COM/PRAGUEVINTAGE

autorka projektu Mgr. Tereza Schmoranz

nahoru


logo Novoměstská radnice