logo Novoměstská radnice facebook
logo Novoměstská radnice facebook

Program

Jarní Prague Spirit Festival 2015 se koná ve dnech 20. - 23. 3. 2015 pro každého, kdo má rád lidi a rád lidi potkává.

Na Novoměstské radnici se koná od 21. do 22. března. Prostřednictvím jógy, tance a hudby bude opět přivítán i první jarní den.
20. a 23. 3. proběhne program mimo NR.

Informace o otevírací době, programu i vstupném:

www.praguespiritfestival.com .

Kontakt: Veronika Funkeová:
tel. + 420 725 567 020
e-mail: PragueSpiritFestival@gmail.com , tickets@praguespiritfestival.com

SOUHRNNĚ O FESTIVALU:

Hlavními taháky letošního Prague Spirit Festivalu budou jógoví lektoři R. Alexander Medin (Norsko, lektor ashtanga jógy, ), který v rámci PSF představí svůj projekt Back in the Ring, Twee Merrigan (USA), lektorka Prana Flow jógy podle Shiva Rea, Matthew Lombardo, lektor Jivamukti jógy z NYC (USA), Yiannis Andritsos (GR), lektor Dharma Mittru, Dr. Aruna Singhvi (IND), lektorka tradiční hatha jógy, Christina Smutny, lektorka Moksha jógy (CAN), Yustin Castillo, lektorka dynamické metody podle Godfri Devereuxe (Guatemala) a Sophie Snoeck – novinářka zabývající se jógou (Belgie). ). Již podruhé se festivalu zúčastní Jessica Stickler , která se tentokrát bude věnovat výuce učitelů jógy (USA).

Českou a Slovenskou republiku bude kromě zakladatelky PSF Martiny Procházkové reprezentovat také Zuzana Klingrová, lektorka tantra vinyasa jógy a Dalibor Štědroňský, klasik české ashtangy.

Festival bude již tradičně pod záštitou HMP zahájen v pátek 20. března v Lucerně pod vedením Matthew Lombarda a následující dva dny bude probíhat na Novoměstské radnici. Souběžně se cvičením se zahraničními lektory bude v průběhu celého víkendu probíhat program přednášek s jógovou tématikou a zdravým životním stylem. Novinkou letošního ročníku je rozšíření o takzvaný off-program, který zahrnuje čtvrteční seminář s Martinou Ziskovou Cesta k vnitřnímu tichu, dále pondělní program pro lektory nebo ty, kteří chtějí proniknout hlouběji do světa jógy (ve studiu Energy Home) a retreat v resortu Svatá Kateřina s Martinou Procházkovou, Matthew Lombardo a Jesiccou Stickler.

nahoru


logo Novoměstská radnice