logo Novoměstská radnice facebook
logo Novoměstská radnice facebook

Program

Omlouváme se, ale dne 15. června jsme byli informováni o tom, že výstava, která měla představit 50 nejlepších prací dvacátého ročníku mezinárodní soutěže Mladý obal, se bohužel KONAT NEBUDE.


........................................................................................................................................................


Výstava v Galerii ve věži Novoměstské radnice od 2. července do 10. září 2015.

Otevírací doba:

út - ne 10 - 18 hodin

Vstupné:

v souvislosti se vstupem na věž:
plné 50 Kč, zlevněné vstupné 30 Kč, rodinné 120 Kč

Porota letos vybírala ze sedmi stovek prací z 31 zemí světa. Každý rok se mění téma a tím letošním bylo „Všechno nejlepší“. Designéři mohli zabalit výjimečně cokoli, co mají rádi, proměnit obyčejnou věc v malý dárek, v zajímavý výroční artefakt. Soutěžní práce, které měla porota možnost hodnotit , byly ve většině případů součástí jakési akce, která se váže k oslavám, a obecně se více pohnuly od konstrukce obalů ke konstruování samotného dárku. Bylo možné pozorovat, že soutěžící spíše vytvářeli objekt, než obal. Mnoho ze zaslaných prací mělo také sekundární použití.

Soutěž Young Package je určena studentům a designérům do 30 let. Je rozdělena do dvou kategorií. Do první mohou svá díla přihlašovat studenti vysokých škol a mladí designéři do 30 let; do druhé studenti středních a vyšších odborných škol. Jeden z vítězů bude také po vyhlášení vybrán firmou MODEL OBALY a. s. na třítýdenní honorovanou stáž v jejím inovačním centru.

Více o soutěži na www.mlady-obal.cz .

Vyhlašovatel soutěže: Model Obaly, a.s.
Organizátor: CZECHDESIGN

nahoru


logo Novoměstská radnice