logo Novoměstská radnice facebook
logo Novoměstská radnice facebook

Program

Další jarní hra pro jednotlivce, skupiny, rodiny – pro malé i velké, nové otázky z historie a jak jinak – mnoho schodů a nových pohledů na Prahu. 

Kam se tentokrát podíváte?

Věž Novoměstské radnice, Strahovská knihovna, Loreta, Botanické zahrada, věž kostela sv. Antonína na Strossmayerově náměstí, věž Svatomikulášské městské zvonice, Malostranská mostecká věž, kostel sv. Mikuláše, věž Husova sboru na Vinohradech, Klementinum, pivo ochutnáte v pivnici U Fleků, Místodržitelský letohrádek, věž kostela Cyrila a Metoděje v Karlíně a spousta dalších, nechte se překvapit...


Ve hře jde především o to strávit příjemný den, poznat pražské věže, poučit se, až posledním kriteriem je čas. Ten si měří každý sám...nemusíte obejít všechno. Na startu každý obdrží herní plán – mapu, úkoly a průkaz opravňující ke vstupům na věže. Ke každé věži se váže historicko - dobrodružný nebo pozorovací úkol. Soutěžící se pohybují po svých, MHD, na kole, jednotlivě i ve skupinách. Na startu vymyslete strategii, věže obcházíte v libovolném pořadí podle mapy s vyznačenými stanovišti. Na místech označených v mapě modrým kolečkem se při vstupu prokazujete startovním průkazem, slouží jako vstupenka. Na stanovištích plníte jednoduché úkoly, průchod si kleštičkami nebo razítkem objektu potvrdíte do startovního průkazu. V cíli nebo na internetu si každý tým vyhodnotí svou úspěšnost.

Více zde: http://www.prazske-veze.cz/

START PROBĚHNE Z NÁDVOŘÍ NOVOMĚSTSKÉ RADNICE V 10:30 HODIN.


Přihlášky od 1. 2. na webu www.prazske-veze.cz

STARTOVNÉ:

Startovné 250 Kč dospělý, 150 Kč dítě, student.
Dohlášky na startu při prezentaci 300 Kč dospělý, 200 Kč dítě.

Vstupy na věže zdarma v rámci startovného.

PODROBNÉ INFORMACE:
www.prazske-veze.cz
koordinátor akce - Milan Horký:
E-mail: prazske-veze@seznam.cz

nahoru


logo Novoměstská radnice