logo Novoměstská radnice facebook
logo Novoměstská radnice facebook

Program

Komorní koncert u příležitosti 70. narozenin prof. Ivana Klánského se koná v historickém Velkém sále Novoměstské radnice 19. června 2018.

Začátek koncertu: 19:30 hod

Program koncertu:
J. S. Bach, L. v. Beethoven, J. Ibert, F. Poulenc

Vstupenky:
dospělí 330 Kč
senioři, studenti 220 Kč

on-line prodej www.vstupenka.net / rezervace bouskova@bohemianartists.cz 

 

Ivan Klánský patří po právu mezi nejlepší české klavíristy s mezinárodním renomé jako sólista, komorní hráč a významný pedagog.

Je předsedou Společnosti Fryderyka Chopina a prezidentem Mezinárodního Chopinova festivalu v Mariánských Lázních, profesorem a vedoucím katedry klávesových nástrojů hudební fakulty AMU a profesorem na Konzervatoři v Luzernu.

Prague Philharmonia Wind Quintet byl založen v roce 2007 z podnětu sólistů dechové sekce orchestru PKF - Prague Philharmonia.

Členové tělesa jsou laureáty národních i mezinárodních interpretačních soutěží. Působí také jako přední hráči v mnoha dalších komorních a symfonických tělesech (Česká filharmonie, Symfonický orchestr hl. m. Prahy FOK, Národní divadlo, Baborák Ensemble, Česká sinfonietta atd.).

Spolupráce Ivana Klánského s Prague Philharmonia Wind Quintet se datuje od roku založení tělesa, během této doby se společně představili na českých i zahraničních pódiích.

 

Rozhovor s panem profesorem:

https://magazin.aktualne.cz/kultura/hudba/klavirista-ivan-klansky-prague-philharmonia-wind-quintet/r~35afcd92706f11e8aa390cc47ab5f122/?redirected=1529263464


www.bohemianartists.cz

www.windquintet.cz

nahoru


logo Novoměstská radnice